Відгуки про компанію Prime-Shop
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець відправив все так як і було замовлено!
Рекомендую до купівлі в даного продавця!- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Юлія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла пакети для короваю. Гарна якість. Відправив Продавець в день замовлення, а на наступний день прийшло замовлення новою поштою. Дуже дякую.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Мария Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Ольга П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Все було вчасно коректно, чисто. Добре складено і запаковано. Дякую за співпрацю
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Анна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець швидко зв'язався зі мною,навіть у неділю і досить швидко відправив. Я замовляла 30 шт і кожен пакет з погризяними ручками,необроблені краї там де ручки. Довелося підрізати огризки вручну. Досить не зручно. Це єдиний ньюанс. Малюнок на пакеті виглядає добре,самий пакет також наче добрий. Єдине з ручками проблема. Не знаю чим ви їх вирізаєте але покращіть якось.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Виправили проблему з ручками.
- Коментар продавця
- Даша С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Юлия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Оксана Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Аліна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Вікторія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук!
- Коментар продавця